Go to Top

UG6040 Używana automatyczna linia do produkcji aerozoli

Numer urządzenia: UG6040

Używana automatyczna linia do produkcji aerozoli. Wydajność linii około 40 szt / min. Możliwość napełniania wszystkich rodzajów pojemników aluminiowych oraz stalowych o różnej pojemności. Możliwość napełniania gazem: propan butan. W skład linii wchodzi:
– zbiornik buforowy na ciecz konfekcjonowaną z mieszadłem,
– automatyczny podajnik zaworów aerozolowych z sorterem,
– rotacyjny stół podawczy pojemników aerozolowych,
– moduł dozująco-gazujący z podwójną głowicą dozującą i podwójną głowicą napełniającą z kontrolą obecności zaworu i aplikatorem kulek stalowych,
– transporter płytkowy o długości 4mb – 2 szt,
– osadzacz główek rozpyłowych do zaworów wraz z sorterem i podajnikiem,
– moduł aplikatora kapturów/kapsli wraz z kołem indeksacyjnym, elewatorem i sorterem,
Dodatkowo w komplecie są 3 sztuki zbiorników ciśnieniowych o pojemności 5 000 l każdy na gaz propan-butan wraz z instalacją, zaworami zabezpieczającymi, pompami itp. Do linii jest kompletna dokumentacja. Zestaw z 1980 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się