Go to Top

UG6022 Mało używana linia do prażenia kawy, mielenia i pakowania

Numer urządzenia:  UG6022

Mało używana linia do prażenia kawy, mielenia i pakowania. Całkowita wydajność około 800 kg/godz. Lina składa się z:
1) Silosy na zielona kawę,
2) Discas Rotec (Hiszpania) prazalnik typ TDR 120, wyposażony w palnik dwustopniowy olejowy firmy Girsch R30ZL, cyklon i filtr pyłowy,
3) Schładzalnik prażonej kawy,
4) Odkamieniacz kawy,
5) Młyn do prażonej kawy,
6) Dwie sztuki pionowych maszyn pąkujących kawę próżniowo, produkcji PARIS (Hiszpania) typ T16,
7) Dodatkowe wyposażenie – kompresory powietrza, podajniki ślimakowe, podajniki kubełkowe, silos.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się