Go to Top

UG6015 Używana pakowaczka typu flowpack produkcji ROSE FORGROVE model RF252

Numer urządzenia: UG6015

Używana pakowaczka typu flowpack produkcji ROSE FORGROVE model RF252. Maszyna jest napędzana silnikiem o mocy 1.5 kW, zapotrzebowanie mocy na grzałkach 2.5 kW. Robocza prędkość w zależności od produktu w zakresie od 12-120 cykli/min. Szerokość sekcji w zakresie od 90 mm do 500 mm. Maksymalna robocza szerokość folii 610 mm, maksymalna robocza średnica rolki do 330 mm. Średnica rdzenia 76 mm. Maksymalne wymiary produktu: szer 200 mm x dl 400 mm x wys 102 mm. Maszyna może pracować przy pakowaniu produktów w atmosferze gazu neutralnego.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się