Go to Top

UG5971 Używany pionowy rurowy wymiennik ciepła produkcji METALKO

Numer urządzenia: UG5971

Używany pionowy rurowy wymiennik ciepła produkcji METALKO sp z o.o. (PL). Robocza długość 2494 mm x średnica 800 mm. Powierzchnia wymiany ciepła 88.2 m2. Rury są przeznaczone do pracy na ciśnieniu do 4 bar i temperaturze do 250C. Całkowita pojemność przestrzeni rurowej 1.06 m3. Płaszcz ma pojemność 0.63 m3 i może pracować na ciśnieniu do 30 bar i temperaturze do 250C. Części kontaktowe z produktem wykonane ze stali ko 316L i 316Ti. Wymiary transportowe: długość 4400 mm x średnica 990 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się