Go to Top

UG5961 Mało używana maszyna pakująca produkcji WALDNER model DOSOMAT

Numer urządzenia: UG5961

Mało używana maszyna pakująca produkcji WALDNER (Niemcy) model DOSOMAT 7.3. Maszyna przeznaczona do pracy podczas „gorącego” napełniania (temp 40-50C) produktów typu gęsta ciecz z kawałkami ciał stałych do długości 10 mm (na zupa z kawałkami mięsa i warzyw). Napełnianie okrągłych plastikowych kubków o pojemności 275 ml /wymiary 90 x 96 mm/. Załadunek kubków do magazynka – ręczny. Pokrywki są wykonane z plastikowej folii podawanej z rolki, zgrzewane na gorąco. Parametry zgrzewania – czas, temperatura, ciśnienie – są ustawialne. Zamknięte kubki są przenoszone z obrotowego stołu napełniania na pojedynczy przenośnik o długości około 1300 mm. Wydajność maszyny do 4500 opakowań/godz. Dozowanie produktu – objętościowe. Podczas napełniania kubki są unoszone w celu uzyskania optymalnej jakości napełniania. Maszyna może pracować na objętościach w zakresie od 150 ml do 400 ml, zakres ustawiany elektronicznie. Maszyna jest wyposażona w stożkowy zbiornik podawania produktu o pojemności 60 l. Zbiornik posiada płaszcz grzewczy i mieszadło. Sterowanie: SIEMENS PLC S7-300. Wymagania elektryczne: 230/400 V 3 Ph + N + PE, 50 Hz, 7.5 kW. Pneumatyka: 400 l/godz przy ciśnieniu do 6 bar. Maszyna jest przystosowana do pracy w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Wszystkie części kontaktowe są wykonane ze stali ko AISI 316L (1.4404) lub plastików przeznaczonych do pracy przy żywności. Wykonanie innych elementów konstrukcyjnych ze stali ko AISI 304 (1.4301).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się