Go to Top

UG5952 Używana linia do konfekcjonowania proszków mlecznych w puszki

Numer urządzenia: UG5952

Używana linia do konfekcjonowania proszków mlecznych w puszki metalowe o srednicy 153 i 189 mm. Waga netto 1.8 i 2.5 kg. Pakowanie następuje w atmosferze zmodyfikowanej azotem, będącym gazem ochronnym dla tłuszczów.
Linia składa się z następujących elementów:
1) Silos
2) Transporter ślimakowy proszku do nasypywarki, automatycznie synchronizowany
3) Detektor metali SAFELINE
4) Stół obrotowy do nakładania puszek
5) Tunel UV do pustych puszek
6) Nasypywarka ślimakowa ROVEMA
7) Waga kontrolna BIZERBA
8) Zamykarka z wymianą gazową CLEMENS UND VOGEL VBA 558 z nową automatyką
9) Stacja redukcji azotu
10) Próżniowa pompa olejowa
11) Taśmociągi ze stali nierdzewnej
12) Narzędzia zamykające o srednicy 153 mm i 189 mm
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się