Go to Top

UG5906 Używana linia do powlekania sera parafiną, produkji BRINKMAN

Numer urządzenia: UG5906

Używana linia do powlekania sera parafiną, produkcji BRINKMAN, typ 808. Maszyna jest przeznaczona do pracy na maksymalnym formacie sera: kwadrat – 350 mm x 350 mm, okrągły – 380 mm, waga do 12 kg. Wymiary: dl 8500 mm x szer 4700 mm x wys 2200 mm. Wydajność – do 500 szt/godz. W skład linii wchodzą: zbiornik parafiny (grzany elektrycznie), urządzenie natryskujące z pompami, wanna parafinowa, wanna wodna. Na wejściu – transporter rolkowy, na wyjściu transporter taśmowy.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się

[recaptcha]