Go to Top

UG5829 Używana kruszarka produkcji VORTEX BRECHER

Numer urządzenia: UG5829

Używana kruszarka produkcji VORTEX BRECHER (Austria) typ 9-8-4 BHM. Hydrauliczna regulacja czterostopniowego mechanizmu kruszącego. Podawany materiał podlega rozłupywaniu, rozbijaniu i mieleniu. Wydajność do 15-20 ton/godz. Wychodzący produkt może osiągać rozmiar cząstek do 4 mm. Maszyna posiada podest z ramą, lej zasypowy, lej wysypowy. Napęd stanowi silnik elektryczny o mocy 160 kW, 1500 obr/min. Dodatkowe wyposażenie stanowi podajnik wibracyjny, z wydajnością do 60 ton/godz, sito wibracyjne, przenośnik kubełkowy z roboczą wysokością podnoszenia do 8460 mm i wydajnością do 40 m3/godz oraz wykrywacz metalu typ WM-5A SQ.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się