Go to Top

UG5656 Wyremontowany blanszownik bębnowy węgierskiej produkcji typ FC 01

Numer urządzenia: UG5656

Wyremontowany blanszownik bębnowy węgierskiej produkcji typ FC 01. Wymiary gabarytowe: długość 3080mm x szerokość 1920mm x wysokość 2500mm; masa 1382 kilogramów. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym 220/380 volt, 1.1kw. Czas gotowania od 2 do 7 min. Zużycie wody: 3m3/godz. Zapotrzebowanie pary 700 kg/godz przy ciśnieniu 0,3MPa. Wlot ślimaka jest zamontowany na wysokości 1880mm. Wysokość podajnika 1040mm. Średnica ślimaka podawczego 1410mm. Wydajność na zielonym groszku 4000 kg/godz.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się