Go to Top

UG5580 UŻYWANA DESTYLARKA LABORATORYJNA DO ALKOHOLU WYPRODUKOWANA PRZEZ LEO KUBLER (NIEMCY), MODEL AUTOTEST 10

Numer urządzenia: UG5580

Używana destylarka laboratoryjna do alkoholu produkcji LEO KUBLER GMBH (Niemcy), model AUTODEST 10. Maszyna z roku 2000. Wymiary: wysokość 71 cm x szerokość 34 cm x głębokość 52 cm. Zapotrzebowanie mocy 2300 W, 230 V, 50 HZ. Zapotrzebowanie wody min: 10 N/cm2 – max: 100 N/cm2. Maszyna jest przeznaczona do oznaczania zawartości alkoholu i poziomu kwasowości lotnej. Posiada dokumentacje techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się