Go to Top

U814V Używany młynek palcowy MUT model 160

Numer urządzenia: U814V

Używany młynek palcowy MUT model 160. Korpus wykonany ze stali kwasoodpornej 321 (1H18N9). Tarcze wykonany ze stali ko. Maszyna posiada jedną stałą i jedną ruchomą tarcze mielącą o średnicy 160 mm. Napęd silnikiem elektrycznym o mocy 3 kW, 1410 obr/min, 380V, 50 hz, 3 fazy. Tarcza mieląca jest napędzana przez przekładnie pasową i posiada obroty około 6 700 obr/min. Młynek jest zamontowany na podeście wykonanym ze stali węglowej i posiada zsyp wykonany ze stali kwasoodpornej. Brak leja zasypowego oraz osłony pasków. Wydajność młynka zależy od produktu i wynosi od 20 do 50 kg/godz. Wymiary transportowe: szerokość 800 mm, głębokość 1000 mm, wysokość 1800 mm, waga około 230 kg. Posiada kserokopię dokumentacji.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się