Go to Top

U813V-3 Używana tubiarka do pracy na tubach aluminiowych

Numer urządzenia: U813V-3

Używana tubiarka do pracy na tubach aluminiowych. Robocza wydajność do 30 szt/min. Maszyna może pracować z tubami o średnicach 13 mm, 19 mm, 25 mm. Długość tubki w zakresie od 50 do 200 mm. Doza do 30 gram na tubkę. Maszyna ma 16 gniazd, z wkładami teflonowymi, każdy o wewnętrznej średnicy 26 mm. Całkowity pobór mocy 2 kW. Maszyna posiada stożkowy lej na produkt, obłożony płaszczem grzewczym. Pojemność około 25 l. Lej posiada mieszadło napędzane silnikiem el. 0.25 kW. Wymiary transportowe: D 1680 mm x S 1330 mm x W 2500 mm x waga 400 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się