Go to Top

U813V-1 Używany mieszalnik typu Z produkcji AMK (Niemcy) w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko

Numer urządzenia: U813V-1

Używany mieszalnik typu Z produkcji AMK (Niemcy) w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Całkowita pojemność komory mieszania 5.6 l. Komora mieszania ma wewnętrzne wymiary S 200 mm x D 200 mm x G 140 mm. Ściany boczne obłożone płaszczem grzewczym ze stali węglowej. Mieszalnik ma dwa mieszadła typu Z, napędzane przez przekładnię silnikiem el. 1.1 kW, 905 obr/min, 380 V, 500 hz. Rozładunek przez przechył ręczny. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się