Go to Top

U810V-1 Używany liofilizator wykonany ze stali ko produkcji Hochvakuumtechnik (Niemcy) typ TG50-4

Numer urządzenia: U810V-1

Używany liofilizator wykonany ze stali ko produkcji Hochvakuumtechnik (Niemcy) typ TG50-4. Komora wykonana ze stali ko (AISI 321) i jest wyposażona w 6 półek, każda o wymiarach 81 x 79 cm. Półki są wykonane z aluminium i są przeznaczone do pracy w temperaturze od -40 do +80C. Dystans pomiedzy półkami 70 mm. Komora ma wewnętrzne wymiary: W 120 cm x S 100 cm x G 95 cm i jest przeznaczona do pracy na cisnieniu 0.1 torr. Kondensator jest przeznaczony do pracy na temperaturze do -50C. Wydajność lodu do 80 kg. System chłodniczy nie znajduje się w wyposażeniu, urządzenie pracowało z systemem z wydajnością 1800 kcal przy temperaturze -80C na czynniku chlodniczym R22. Liofilizator jest wyposażony w system próżniowy. Dokumentacja techniczna dostępna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się