Go to Top

U806V-7 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 1000 l

Numer urządzenia: U806V-7

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 1000 l. Zbiornik posiada płaszcz grzewczy, obłożony izolacją termiczną i blachą ze stali ko. Górna pokrywa otwierana ręcznie, posiada zamontowane mieszadło propellerowe, napędzane przez przekładnię silnikiem el. o mocy ok 0.5 kW. Zbiornik jest zamontowany na 4 nogach ze stali ko. Rozładunek przez otwór spustowy przy ścianie bocznej. Zbiornik ma wewnętrzne wymiary: średnica 1180 mm x wysokość 980 mm. Wymiary transportowe: średnica 1400 mm x wysokość 2150 mm, waga ok 600 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się