Go to Top

U806V-4 Używany rozdrabniacz ze stali kwasoodpornej produkcji Wolf (Niemcy) typ WZA 3000

Numer urządzenia: U806V-4

Używany rozdrabniacz ze stali kwasoodpornej produkcji Wolf (Niemcy) typ WZA 3000. Rozdrabniacz jest wyposażony w pojedyńczy wał o szerokości 580 mm i średnicy 600 mm. Wał jest napędzany silnikiem 5.5 kW, 1430 obr/min, 380-415 V, 50 Hz, przez reduktor i paski klinowe. Robocze obroty wału to 293 obr/min. Wał posiada 4 rzędy naspawanych noży, każdy rząd składa się z 5 noży. Maszyna jest również wyposażona w rząd dziesięciu statycznych noży. Wymiary zasypu podawania: szerokość 615 mm x wysokość 500 mm. Maszyna jest zamontowana na ramie nośnej ze stali kwasoodpornej. Dolny otwór wysypowy. Maszyna pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się