Go to Top

U806V-12 Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko 660 l

Numer urządzenia: U806V-12

Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko. Całkowita pojemność 660 l, pojemność robocza 490 l. Mieszalnik ma wewnętrzne wymiary komory mieszania: S 610 mm x D 1676 mm x G 710 mm. Góra otwarta, przykryta pokrywą ze stali kwasoodpornej. Mieszalnik jest wyposażony w wał ze stali ko, z przyspawaną przerywaną, pojedynczą wstęgą. Wał jest napędzany przez przekładnię silnikiem elektrycznym 2.9 kW, 1440 obr/min, 400/440V, 50 hz. Robocze obroty wału 40 obr/min. Otwór wyładunkowy ma wymiary 160 x 160 mm i jest wyposażony w ręcznie otwierany zawór. Mieszalnik jest zamontowany na podeście ze stali węglowej. W zestawie z maszyną znajduje się platforma robocza z schodami, w wykonaniu ze stali węglowej. Maszyna pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się