Go to Top

U806V-10 Używany, dwuwałowy mieszalnik wstęgowy w wykonaniu ze stali ko produkcji Lalesse B.V. (Holandia). Pojemność robocza 500 l

Numer urządzenia: U806V-10

Używany, dwuwałowy mieszalnik wstęgowy w wykonaniu ze stali ko produkcji Lalesse B.V. (Holandia). Pojemność robocza 500 l. Komora mieszania ma wewnętrzne wymiary D 2010 mm x S 800 mm x G 490 mm. Mieszalnik jest wyposażony w dwa wały, każdy z przyspawaną wstęgą, napędzany silnikiem el. 4 kW, 1435 obr/min, 230/400 V, 50 hz, przez przekładnię o redukcji 13.21. Robocze obroty każdego wału to 108,6 obr/min. Każdy wał jest zamontowany w swoim korycie mieszania. Otwór rozładunkowy jest wyposażony w ręcznie otwierany zawór i znajduje się po środku długości, w jednym z koryt. Góra mieszalnika jest wyposażona w ręcznie przesuwane pokrywy ze stali ko, przykręcane do maszyny. Mieszalnik posiada również rurki natryskowe, biegnące przy ścianach bocznych, służące do podawania cieczy do produktu w trakcie mieszania. Maszyna jest zamontowana na 4 nogach ze stali ko, wyposażonych w kółka. Mieszalnik posiada również lokalny panel sterowania. Maszyna ostatnio pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się