Go to Top

U800V-1 Używana foliarka EMPAK KRAKÓW typ ZFR-1

Numer urządzenia: U800V-1

Używana foliarka EMPAK KRAKÓW typ ZFR-1. Maszyna jest przeznaczona do pakowania tabletek w taśmy z folii. Maszyna posiada podajnik wibracyjny. Tabletki są transportowane przenośnikiem o szerokości 130 mm, 4 liniami do sekcji formującej. Rolki formujące mają szerokość 210 mm i średnice 100 mm. Aktualnie na rolkach są założone formy o 4 rzędach, każdy z gniazdami o wymiarach 25 mm x 25 mm. Rolki podające folie mają szerokość 220 mm. Maszyna może pakować tabletki w zakresie wymiarów (średnica x grubość): 6 x 3 mm do 27 mm x 6 mm. Maszyna może pracować na różnych materiałach pakujących laminowanych materiałem termozgrzewalnym (takich jak papier, aluminium, celofan etc.).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się