Go to Top

U789V-1 Wyremontowany mieszalnik homogenizujący produkcji UCR typ M30

Numer urządzenia: U789V-1

Wyremontowany mieszalnik homogenizujący produkcji UCR typ M30 (polskiej produkcji). Mieszalnik wyposażony w kadź mieszająca o pojemnosci roboczej 30 l i całkowitej około 40 l. Kadź wykonana ze stali kwasoodpornej, wyposażona w płaszcz grzewczo-chłodzący. Pokrywa kadzi unoszona hydraulicznie, wyposażona w mieszadło kotwicowe. Mieszadło kotwicowe pracuje w zakresie obrotów od 15 do 45 obr/min. W pokrywie kadzi znajdują się również: – podawanie produktu, lej zasypowy na dodatki, podłączenie próżni. W dole kadzi znajduje się młynek koloidalny pracujący na dwóch prędkościach roboczych 1500 i 3000 obr/min. Rozładunek produktu poprzez przechyl kadzi (hydraulicznie napędzany). Zakres temperatur roboczych od 20-90C i zakresie podciśnienia od 0 do -0.6 bar. Wymiary urządzenia: szerokość 920 mm x długość 1100 mm x wysokość 2000 mm (przy zamkniętej klapie) i 2500 mm (przy klapie uniesionej). Waga około 500 kg. Dokumentacja techniczna dostępna z urządzeniem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się