Go to Top

U771V-1 UŻYWANY PIONOWY MŁYNEK PEREŁKOWY KOFAMA, MODEL MK60S

Numer urządzenia: U771V-1

Używany pionowy młynek perełkowy kofama, model mk60s. Komora mieląca ma pojemność całkowitą 60 litrów. Wydajność młyna jest zależna od lepkości produktu i wynosi od 120-700 litrów/godzinie. Maszyna może pracować przy maksymalnej temperaturze produktu 45-50 stopni c. Zużycie wody chłodzącej – od 500 do 1500 litrów na godz. Obroty rotora 720 obr/min, napęd stanowi silnik przeciwwybuchowy o mocy 20kw. Maszyna może pracować na produktach w zakresie lepkości od 50 do 2000 cp. Waga urządzenia 2190 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się