Go to Top

U746V-5 UŻYWANY FILTR DYNAMICZNY WYKONANY ZE STALI KWASOODPORNEJ PRODUKCJI POLSKIEJ FIRMY LZPN PERMEDIA LUBLIN MODEL FD-2.5

Numer urządzenia: U746V-5

Używany filtr dynamiczny wykonany ze stali kwasoodpornej produkcji polskiej firmy lzpn permedia lublin model fd-2.5. Powierzchnia filtracyjna 2.5 m2. Moc silnika 11 kw. Wydajność nominalna 100 do 1500 ltr/godz w zależności od rodzaju i stężenia fazy stałej w zawiesinie oraz ciśnienia podawania. Konstrukcja i działanie filtra dynamicznego polega na intensywnym mieszaniu przepływajacej przez niego zawiesiny oraz niszczeniu tworzącej się na płótnie filtracyjnym warstewki osadu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się