Go to Top

U2313 Używany płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła ze stali kwasoodpornej (rurki 316Ti/płaszcz 316L) produkcji Calorifer AG (Szwajcaria)

Numer urządzenia: U2313

Używany płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła ze stali kwasoodpornej (rurki 316Ti/płaszcz 316L) produkcji Calorifer AG (Szwajcaria). Powierzchnia wymiany 24.7 m2. Wymiennik posiada 137 rurek w układzie „U”. Wewnętrzna średnica rurki 14.25 mm. Długość 2015 mm. Wymiennik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w rurkach do 10 bar w zakresie temperatury od 5 do 200C. Objętość rurek 60l. Płaszcz jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 3 bar w zakresie temperatury roboczej od 5 do 200C. Pojemność płaszcza 240 l. Przyłącza płaszcza mają średnicę 205 mm. Przyłącza do rurek mają średnicę 70 mm. Wymiary transportowe: D 236.4 cm x S 90 cm x W 70 cm. Urządzenie posiada dokumentację techniczną w języku czeskim.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się