Go to Top

U2310 Używany kwasoodporny dwustopniowy homogenizator tłokowy produkcji Tetra Pak (Szwecja) model Tetra Alex 20

Numer urządzenia: U2310

Używany kwasoodporny dwustopniowy homogenizator tłokowy produkcji Tetra Pak (Szwecja) model Tetra Alex 20. Wydajność do 5000 l/godz. przy ciśnieniu 160 bar. Liczba tłoków: 3. Średnica tłoka 50 mm. Materiał tłoka: stal kwasoodporna. Główny napęd stanowi silnik elektryczny ABB o mocy 30 kW, 400 V, 50 Hz, 1475 obr./min, IP55. Silnik hydrauliczny 0,25 kW, 400 V, 50 Hz, 1410 obr./min, IP55. Wymagania wody chłodzącej: 130 l/godz. Obudowa ze stali kwasoodpornej. Waga urządzenia: 1355 kg. Wyprodukowano w 2004 roku. Dokumentacja techniczna jest dostępna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się