Go to Top

U2309 Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji Tefsa (Hiszpania) wyposażona w 25 płyty z PP (23 + 2 płyty końcowe) o rozmiarze 470 x 470 mm

Numer urządzenia: U2309

Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji Tefsa (Hiszpania) wyposażona w 25 płyty z PP (23 + 2 płyty końcowe) o rozmiarze 470 x 470 mm. Powierzchnia filtracji 6.36 m2. Pojemność placka 84 l. Każda płyta posiada rurkę odciekową filtratu do rynny zbiorczej. Prasa jest zamykana hydraulicznym tłokiem przez pompkę ręczną. Ciśnienie zamknięcia do 380 bar. Ciśnienie filtracji do 15 bar. Centralny otwór podawania o średnicy 40 mm. Prasa jest zamontowana na wspornikach ze stali węglowej. Wymiary transportowe: S 90 cm x D 340 cm x W 130 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się