Go to Top

U2308-6 Używana 2970-litrowa próżniowa suszarnia obrotowa typu „V” wyprodukowana ze stali kwasoodpornej (316) przez GEMCO General Machine Company (USA)

Numer urządzenia: U2308-6

Używana 2970-litrowa próżniowa suszarnia obrotowa typu „V” wyprodukowana ze stali kwasoodpornej (316) przez GEMCO General Machine Company (USA). Objętość robocza wynosi 2970 l. Komora wykonana jest ze stali kwasoodpornej gatunku 316, pikowany płaszcz grzewczy ze stali kwasoodpornej gatunku 304, izolacja ze stali kwasoodpornej gatunku 304. Maksymalny ciężar nasypowy produktu wsadowego wynosi 1,041 kg/l. Testowe ciśnienie wewnętrzne: pełna próżnia. Testowe ciśnienie płaszcza 1 bar przy temperaturze 121°C. Komora obraca się z prędkością 2 obr./min. Główny napęd stanowi silnik elektryczny 4 kW, 380 V, 3 fazy, 50 Hz, 1430 obr./min, ExMSe34b oraz przekładnie pasowe, zębate i przekładnia cykloidalna z przełożeniem 87:1. Wewnątrz komory znajduje się rura do odciągu próżniowego oraz mieszadło intensywne (chopper). Mieszadło intensywne napędzane jest z prędkością 15,24 m/s przez silnik elektryczny 18,5 kW, 380 V, 3 fazy, 50 Hz, 1470 obr./min, Ex-M IIB-T5 przez przekładnię pasową. Wewnętrzna średnica ramienia komory mieszania wynosi 1372 mm, otwory załadunkowe mają średnicę 457 mm, otwór rozładunkowy ma średnicę 305 mm (zawiera ręczny zawór spustowy motylkowy). Na wyposażeniu jest także skraplacz ze zbiornikiem i pompą odbiorczą napędzaną silnikiem 1,5 kW, 220/380 V, 3 fazy, 50 Hz, 2855 obr./min. Suszarnia zamontowana jest na podstawie ze stali kwasoodpornej. W zestawie jest także wykonany ze stali węglowej podest obsługowy ze schodami. Na wyposażeniu jest panel sterowania, szafki elektryczne oraz dwa wibratory. Wymiary urządzenia po zamontowaniu w miejscu pracy: wysokość 3315 mm x wymagana powierzchnia posadzki 4200 mm x 1900 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się