Go to Top

U2308-27 Nieużywana pompa wirnikowa ze stali kwasoodpornej produkcji Hilge (Szwajcaria) typ Sipla-Super 28

Numer urządzenia: U2308-27

Nieużywana pompa wirnikowa ze stali kwasoodpornej produkcji Hilge (Szwajcaria) typ Sipla-Super 28. Pompa posiada rotor turbinowy o średnicy 198 mm, napędzany bezpośrednio silnikiem elektrycznym 4 kW, 1450 obr/min, 400/690V, 50 hz. Robocza wydajność do 7.5 m3/godz, wysokość podnoszenia do 34 m. Przyłącza wlot i wylot mają średnicę 65 mm. Przednia pokrywa montowana na trzy śruby. Pompa posadowiona na trzech nogach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się