Go to Top

U2308-26 Używany poziomy wymiennik płaszczowo-rurowy polskiej produkcji o powierzchni wymiany 14.4 m2

Numer urządzenia: U2308-26

Używany poziomy wymiennik płaszczowo-rurowy polskiej produkcji o powierzchni wymiany 14.4 m2. Wymiennik posiada 45 rurek w układzie „U”, każda o wewnętrznej średnicy 26 mm, wykonana ze stali kwasoodpornej. Przyłącza podające i wyjściowe do rurek z jednej strony, w głowicy ze stali węglowej. Każde przyłącze ma średnicę 70 mm. Górne przyłącze do płaszcza ma średnicę 120 mm. Otwór wylewowy z płaszcza prowadzi do stalowego zbiornika schładzającego, wyposażonego w wężownicę. Otwór spustowy ma przyłącze 70 mm. Wymiennik ciepła jest posadowiony na ramie ze stali węglowej. Korpus wymiennika jest obłożony izolacją termiczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się