Go to Top

U2308-25 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności 300 l

Numer urządzenia: U2308-25

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności 300 l. Zbiornik ma wewnętrzną średnicę 900 mm x długość prostej linii ściany 440 mm. Wewnętrzna powierzchnia polerowana. Otwór rozładunkowy w dolnej części przy ścianie zbiornika, ma średnicę 50 mm. Zbiornik ma odgórne, centralnie zamontowane mieszadło typu propeller. Napęd silnikiem elektrycznym 0.37 kW, 1380 obr/min, 220/380V, 50 hz, przez przekładnię z płynną regulacją obrotów. Robocze obroty mieszadła w zakresie od 190 do 1000 obr/min. Zbiornik jest wyposażony w lokalny panel sterowania i pompę perystaltyczną produkcji Valisi (Włochy) typ F3. Napęd pompy – silnik 0.55 kW, 1370 obr/min, 380 V, 50 hz, przez przekładnię o redukcji i=36. Przyłącza pompy mają średnicę 20 mm. Zbiornik jest zamontowany na czterech nogach ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się