Go to Top

U2308-24 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności 300 l

Numer urządzenia: U2308-24

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności 300 l. Wewnętrzna średnica 845 mm x długość prostej linii ściany 630 mm. Zbiornik ma otwór spustowy w dolnej części ściany bocznej o średnicy 15 mm. Centralny właz inspekcyjny o średnicy 500 mm jest wyposażony w pokrywę. Mieszadło dwułopatowe jest zamontowane skośnie i jest bezpośrednio napędzane silnikiem el. 0.55 kW, 3300 obr/min, 220 V. Zbiornik jest zamontowany na trzech nogach ze stali kwasoodpornej. Każda noga jest wyposażona w przykręcany segment o długości 1105 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się