Go to Top

U2308-23 Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 4000 l

Numer urządzenia: U2308-23

Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 4000 l. Wewnętrzna średnica 180 cm x długość prostej linii ściany 152 cm. Górna i dolna dennice elipsoidalne, spawane. Zbiornik posiada górny właz inspekcyjny wyposażony w przykręcaną klapę o średnicy 400 mm. Centralny dolny otwór spustowy wyposażony w zawór. Zbiornik jest zamontowany na czterech nogach ze stali węglowej. Zbiornik może pracować na ciśnieniu do 0.7 bar przy temperaturze do 99C. Zbiornik ma miejsce na zamocowanie płynowskazu oraz dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się