Go to Top

U2308-2 Używany pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej (316Ti) produkcji Haagen & Rinau (Niemcy) o roboczej pojemności 3400 l

Numer urządzenia: U2308-2

Używany pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej (316Ti) produkcji Haagen & Rinau (Niemcy) o roboczej pojemności 3400 l. Zbiornik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 3 bar i temperaturze do 50C. Reaktor jest wyposażony w płaszcz grzewczy ze stali ko o pojemności 200 l, ciśnienie robocze do 5 bar przy temperaturze do 60C. Reaktor posiada zamontowane od góry mieszadło typu łopatowego, wyposażone w cztery łopaty. Napęd przez przekładnię z regulacją obrotów silnikiem elektrycznym 10 kW, 1465 obr/min, 380 V, 50 hz, wykonanie Ex e II. Reaktor ma również właz inspekcyjny z przykręcaną pokrywą o wymiarach 550 mm x 400 mm. Centralny dolny otwór spustowy. Reaktor jest zamontowany na czterech łapach. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się