Go to Top

U2308-13 Używany filtr ciśnieniowy typu „nutsche” ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz (Niemcy) typ Merkur EF60/125C

Numer urządzenia: U2308-13

Używany filtr ciśnieniowy typu „nutsche” ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz (Niemcy) typ Merkur EF60/125C. Powierzchnia filtracji 0.26 m2. Pojemność placka do 52 l. Robocze ciśnienie do 6 bar, przy temperaturze do 135C. Górne podawanie i centralny dolny otwór spustowy. Filtr ma wewnętrzną średnicę 600 mm. Całkowita pojemność zbiornika 149 l, pojemność robocza do 125 l. Filtr jest wyposażony w górny właz inspekcyjny o średnicy 210 mm, zamykany klapą. Dennica płaska, unoszona i opuszczana przez ręczną pompkę hydrauliczną. Części kontaktowe wykonane ze stali ko AISI 316Ti (1.4571). Maszyna jest zamontowana na przejezdnej ramie ze stali kwasoodpornej. W zestawie kilka siatek o różnych oczkach. Dokumentacja techniczna w zestawie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się