Go to Top

U2308-1 Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ CE6300

Numer urządzenia: U2308-1

Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ CE6300. Całkowita pojemność zbiornika 7665 l, pojemność robocza 6300 l. Zbiornik przeznaczony do pracy na zakresie ciśnień od -1 do 6 bar, w zakresie temperatury od -25 do +200 C. Biała emalia typ 3130. Reaktor posiada płaszcz grzewczy o pojemności 720 l, przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 6 bar, w zakresie temperatur od -25 do +200C. Reaktor jest wyposażony w emaliowaną termoparę kierunkową i trój-łopatowe mieszadło (impeller). Mieszadło jest wyposażone w uszczelnienie mechaniczne i jest napędzane silnikiem el. 13.5 kW, 1460 obr/min, 380 V, 50 hz, wykonanie ExeG1-2Te11. Obroty mieszadła regulowane w zakresie od 30 do 120 obr/min. Reaktor jest zamontowany na czterech łapach. Centralny dolny otwór spustowy z zaworem spustowym. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się