Go to Top

U2307 Używane sito wibracyjne produkcji Allgaier typ D950/1

Numer urządzenia: U2307

Używane sito wibracyjne produkcji Allgaier typ D950/1. Sito posiada jeden pokład o średnicy 1000 mm. Górny centralny otwór zasypowy ma wewnętrzną średnicę 200 mm. Dennica stożkowa, posiada centralny dolny otwór wysypowy o średnicy 205 mm. Sito jest wyposażone w dwa silniki wibracyjne, każdy o mocy 0.68 kW, 1000 obr/min, 230/400 V, 50 hz, siła kN 7.94, wykonanie Ex (ExII2D LCIE05ATEX6163, ExtD A21 IP66T 135C). Sito jest montowane na czterech łapach na ramie nośnej. Brak ramy.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się