Go to Top

U2305-1 Używane mieszadło homogenizujące w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko 5,5 kW

Numer urządzenia: U2305-1

Używane mieszadło homogenizujące w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Długość wału 1180 mm. Głowica mieszająca ma wewnętrzną średnicę 205 mm x długość 155 mm. Wewnątrz głowicy znajduje się trójłopatowe mieszadło napędzane przez przekładnię o płynnej regulacji obrotów Stober typ R67-0000-NK-550-4. Robocze obroty mieszadła w zakresie od 360 do 1800 rpm, przy momencie od 41 Nm do 26,7 Nm. Mieszadło jest napędzane silnikiem el. o mocy około 5.5 kW. Mieszadło jest wyposażone w słup nośny ze stali ko o całkowitej wysokości 436 cm, z przykręcanym trójkątnym ramieniem ze stali ko, wyposażonym w wyciągarkę Demag do unoszenia i opuszczania mieszadła.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się