Go to Top

U2304-1 Używany poziomy młyn nożowy produkcji Getecha (Niemcy) typ SRS 100 A2

Numer urządzenia: U2304-1

Używany poziomy młyn nożowy produkcji Getecha (Niemcy) typ SRS 100 A2. Młyn ma zasyp produktu o średnicy 50 mm. Komora mielenia i przyłącza są wykonane ze stali kwasoodpornej. Komora mielenia ma wewnętrzne wymiary: średnica 100 mm x długość 100 mm. Rotor jest wykonany ze stali nierdzewnej i posiada 4 noże. Napęd przez przekładnię silnikiem elektrycznym 0.55 kW, 1375 obr/min, 230-400 V, 50 hz. Robocze obroty rotora do 127 obr/min. Młyn posiada jeden nóż statyczny. Dolny rozładunek przemiału, przez sito. Otwór rozładunkowy ma średnicę 55 mm. Młyn jest zamontowany na przejezdnej platformie i posiada przycisk start/stop oraz wyciszoną obudowę ze stali kwasoodpornej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się