Go to Top

U2303 Mało używany mieszalnik do substancji sypkich produkcji Kates (PL) typ 1M0,6 o roboczej pojemności 600 l

Numer urządzenia: U2303

Mało używany mieszalnik do substancji sypkich produkcji Kates (PL) typ 1M0,6 o roboczej pojemności 600 l. Mieszalnik posiada dwa wały z przyspawanymi łopatami. Napęd łańcuchem silnikiem el. 11 kW z reduktorem. Wały pracują przeciwbieżnie, każdy ma obroty 68 obr/min. Mieszalnik posiada również wał do rozbijania zbrylonego produktu. Wał jest napędzany silnikiem el. 0.75 kW przez reduktor. Robocze obroty 169 obr/min. Wewnętrzna powierzchnia komory mieszania polerowana i wykonana ze stali ko 316L. Wysyp produktu dolny, przez pneumatycznie otwierane drzwi „bombowe”. Produkt jest zarzucany do stożkowego leja zsypowego wykonanego ze stali ko. Maszyna z roku 2012. Posiada dokumentację techniczną producenta. Wymiary transportowe: mieszalnik: D 1925 mm x S 2105 mm x W 1831 mm x waga 1500 kg. Lej zsypowy: D 172 cm x S 217 cm x W 195 cm x waga ok 300 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się