Go to Top

U2301-4 Używany mieszalnik intensywny w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Gunther Papenmeier typ TGHKV20

Numer urządzenia: U2301-4

Używany mieszalnik intensywny w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Gunther Papenmeier typ TGHKV20. Wewnętrzne wymiary komory mieszania: średnica 265 mm x prosta linia ściany 320 mm, co daje pojemność całkowitą 20 l. Pojemność robocza około 15 l. Komora mieszania jest obłożona płaszczem grzewczym wykonanym ze stali węglowej o pojemności 4 l, przeznaczonym do pracy na ciśnieniu do 3 bar i temperaturze do 95C. Otwór rozładunkowy w dolnej, przedniej części kadzi, wyposażony w ręcznie otwierany zawór spustowy. Góra przykryta przykręcaną pokrywą wyposażoną w mieszadło defleksyjne i wziernik z lampką. Mieszalnik posiada mieszadło napędzane od dołu silnikiem el. 4 kW, 1430 obr/min, 380 V, 50 hz. Maszyna jest zamontowana na podeście ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się