Go to Top

U2301-3 Używany mieszalnik planetarny w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni (Włochy) typ 1.5 SV.VV.NT

Numer urządzenia: U2301-3

Używany mieszalnik planetarny w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni (Włochy) typ 1.5 SV.VV.NT. Mieszalnik posiada kadź obłożoną płaszczem grzewczym. Wymiary wewnętrzne kadzi: średnica 240 mm x głębokość 190 mm. Całkowita pojemność 8.5 l. Pojemność robocza w zakresie 5-6 litrów. Kadź posiada dolny boczny otwór spustowy i jest wyposażona w termometr zamontowany na ścianie bocznej. Mieszalnik posiada dwa mieszadła łopatowe i jeden obcierak ścian bocznych, napędzane przez przekładnię pasową silnikiem el. 0.75 kW, 1400 obr/min, 220/380V, 50 hz, wykonanie EEx-d II B. Robocze obroty mieszadeł łopatowych ręcznie regulowane w zakresie od 46 do 150 obr/min. Robocze obroty mieszadła obcierającego ściany: 16 do 50 obr/min. Mieszadła są unoszone i opuszczane agregatem hydraulicznym o mocy 0.18 kW, 1340 obr/min, 220/380 V, 50 hz, w wykonaniu EEx-d II B. Mieszalnik jest wyposażony w pneumatyczną pompkę próżniową produkcji Piab. Maszyna jest zamontowana na wsporniku ze stali węglowej. W zestawie z maszyną dodatkowy zestaw mieszadeł. Wymiary transportowe: paleta.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się