Go to Top

U2301-2 Używany disolwer w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni (Włochy) model TM30 SV

Numer urządzenia: U2301-2

Używany disolwer w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni (Włochy) model TM30 SV. Mieszalnik jest wyposażony w dwie kadzie ze stali ko, o wewnętrznej średnicy 368 mm i głębokości 370 mm, co daje pojemność całkowitą 39 litrów, pojemność robocza 30 l. Mieszalnik posiada mieszadło z zębatym dyskiem o średnicy 155 mm, napędzane przez przekładnię pasową silnikiem 2.2 kW, 1390 obr/min, 380 V, 50 hz, wykonanie Ex (Ex-d II B T5). Mieszalnik jest także wyposażony w mieszadło statyczne. Mieszadła są unoszone hydraulicznie, napęd agregatu silnikiem 0.25 kW, 1360 obr/min, 380 V, 50 hz. (Ex-d II B T3). Mieszadło dyskowe ma regulowane obroty pracy. Maszyna jest wyposażona w lokalną szafkę elektryczną i jest zamontowana na podeście ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się