Go to Top

U2301-1 Używany planetarny disolwer dwuwałowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni typ TM5 RP.SV

Numer urządzenia: U2301-1

Używany planetarny disolwer dwuwałowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Molteni typ TM5 RP.SV. Mieszalnik posiada kadź ze stali kwasoodpornej wyposażoną w płaszcz grzewczy. Wewnętrzne wymiary kadzi: średnica 207 mm x głębokość 213 mm. Całkowita pojemność 7 litrów, pojemność robocza około 5 l. Kadź ma dolny boczny otwór spustowy. Mieszalnik posiada dwa mieszadła wyposażone w dyski zębate i jedno mieszadło obcierające ściany kadzi. Oba mieszadła dyskowe mają średnicę 100 mm i są napędzane przez przekładnię z regulacją obrotów silnikiem el. 1.75/1.4 kW, 2800/1400 obr/min, 380V, 50 hz, wykonanie EEx-d II B T4. Robocze obroty dysków regulowane ręcznie w zakresie od 300 do 4800 obr/min. Mieszadło obcierające ściany kadzi jest napędzane silnikiem el. 0.26 kW, 1360 obr/min, 220/380V, 50 hz (wykonanie EEx-d II B T5) przez reduktor (i=44.77), co daje robocze obroty na poziomie 32 obr/min. Mieszadła są unoszone hydraulicznie, napęd silnikiem 0.26 kW, 1360 obr/min, 220/380 V, 50 hz, wykonanie EEx-d II B T5. Maszyna jest wyposażona w szafę elektryczną, lokalne sterowanie oraz pneumatyczną pompkę próżniową produkcj i Piab. Maszyna jest zamontowana na mobilnej stalowej szafce. Dodatkowym wyposażeniem jest pneumatyczna prasa do opróżniania kadzi oraz stojak do opróżniania/mycia kadzi.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się