Go to Top

U2300-4 Używany mieszalnik/gotowalnik ze stali ko do gęstych cieczy produkcji J.C. Pardo & Sons Inc. (USA) 580 l

Numer urządzenia: U2300-4

Używany mieszalnik/gotowalnik ze stali ko do gęstych cieczy produkcji J.C. Pardo & Sons Inc. (USA). Maszyna z roku 1988, w roku 2003 przebudowana przez firmę KAY Engineers (Anglia). Robocza pojemność do 580 l. Kadź mieszalnika ma wewnętrzną średnicę 1065 mm x prosta linia ściany 440 mm. Głębokość kadzi 850 mm. Dennica sferyczna, z centralnym otworem spustowym o średnicy 100 mm, wyposażonym w ręcznie otwierany zawór. Kadź ma ściany obłożone płaszczem ze stali ko, przeznaczonym do pracy na ciśnieniu do 6.68 bar przy temperaturze do 168C. Ciśnienie testowe 10.55 bar. Zbiornik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu atmosferycznym do temperatury 168C. Mieszalnik posiada mieszadło ramowe, wyposażone w obcieraki ścian i przeciwbieżne mieszadło łopatowe. Mieszadła są napędzane silnikiem el. 2.2 kW, 1400 obr/min, 380-415 V, 50 hz, przez zestaw przekładni: regulowanej prędkości, planetarnej i kątowej. Mieszadła są unoszone ręcznie poprzez hydrauliczną pompkę. Góra kadzi mieszalnika jest przykryta pokrywą ze stali ko. Maszyna jest zamontowana na 3 nogach ze stali ko. Maszyna posiada lokalny panel start-stop.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się