Go to Top

U2300-3 Używany mieszalnik dwuwałowy, łopatowy w wykonaniu ze stali kwasoodpornej 1600/1100 l

Numer urządzenia: U2300-3

Używany mieszalnik dwuwałowy, łopatowy w wykonaniu ze stali kwasoodpornej. Całkowita pojemność 1600 l, pojemność robocza 1100 l. Wewnętrzne wymiary komory: S 1130 mm x D 2000 mm X G 770 mm. Mieszalnik ma dwa wały wyposażone w przyspawane łopaty. Każdy wał jest napędzany silnikiem el. o mocy 7.5 kW przez reduktor i koła zębate z łańcuchem. Mieszalnik ma dwa otwory rozładunkowe w frontowej ścianie, wyposażone w sterowane pneumatycznie klapy. Góra otwarta, przykryta panelami bezpieczeństwa z siatki kwasoodpornej. Mieszalnik jest zamontowany na 4 nogach ze stali ko. W wyposażeniu znajduje się słup do unoszenia produkcji Danfotech typ SH300 przeznaczony do pracy z pojemnikami o pojemności 200 l. Wysokość unoszenia 2250 mm, waga do 300 kg. Szerokość haków do zamontowania pojemnika: 615 mm x głębokość 500 mm. Napęd unoszenia przez silnik 1.1 kW i paski klinowe. Wymiary transportowe mieszalnika: D 330 cm x S 145 cm x W 200 cm. Wymiary transportowe podnośnika: D 272.5 cm x S 74 cm x W 120 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się