Go to Top

U2300-2 Używany mieszalnik wstęgowy ze stali ko produkcji Winkworth (Anglia) model GU1000

Numer urządzenia: U2300-2

Używany mieszalnik wstęgowy ze stali ko produkcji Winkworth (Anglia) model GU1000. Mieszalnik ma wewnętrzne wymiary komory mieszania: S 795 mm x G 896 mm x D 2000 mm. Całkowita pojemność ok. 1280 l, pojemność robocza do 1000 l. Komora mieszania jest obłożona płaszczem grzewczym ze stali ko, przeznaczonym do pracy na ciśnieniu roboczym do 3,4 bar, ciśnienie testowe do 5,5 bar. Robocza temperatura do 150 C. Mieszalnik posiada pojedynczy wał wyposażony w dwie przyspawane wstęgi. Wstęga wewnętrzna przebiega w odległości 180 mm od wału, zaś wstęga zewnętrzna – 340 mm. Wał jest napędzany silnikiem el. o mocy ok. 11 kW przez przekładnię. Mieszalnik ma dolny, okrągły otwór spustowy o średnicy 100 mm, wyposażony w zawór. Góra jest przykryta pokrywą ze stali ko, podzieloną na dwie sekcje. Pierwsza -jako 1/3 długości komory, druga 2/3 długości komory. Obie części pokrywy są zamontowane na siłownikach pneumatycznych. Maszyna jest zamontowana na nogach ze stali ko. Ostatnio pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się