Go to Top

U2300-1 Używany mieszalnik lemieszowy Winkworth w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko

Numer urządzenia: U2300-1

Używany mieszalnik lemieszowy Winkworth w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Mieszalnik ma komorę mieszania o wewnętrznych wymiarach: średnica 750 mm x długość 1200 mm, co daje całkowitą pojemność ok 530 l i pojemność roboczą do 400 l. Komora mieszania jest obłożona płaszczem grzewczym ze stali węglowej i izolacją termiczną. W górnej części posiada właz inspekcyjny o wymiarach 367 mm x 610 mm, wyposażony w przykręcaną pokrywę ze stali ko. Pokrywa posiada centralne przyłącze o średnicy 100 mm. Dolny centralny wysyp ma wymiary 310 mm x 230 mm i jest zamykany pokrywą ze stali ko, sterowaną pneumatycznie. Mieszalnik posiada wał napędzany silnikiem el. 15 kW, 1460 obr/min, 380-420 V, 50 hz, przez przekładnię pasową i reduktor. Wał jest wyposażony w trzy lemiesze i dwie łopaty, przykręcane do wału. Mieszalnik ma zainstalowane dwa mieszadła intensywne (choppery). Pierwszy jest napędzany bezpośrednio silnikiem el. 4 kW, 2905 obr/min, 400 V, 50 hz. Drugi – 4 kW, 2850 obr/min, 380/420 V, 50 hz. Maszyna jest wyposażona w lokalny panel sterowania i skrzynkę do pneumatyki. Mieszalnik jest zamontowany na stalowych podporach. Maszyna ostatnio pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się