Go to Top

U2299-2 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 25 l produkcji Kemwall Engineering (Anglia)

Numer urządzenia: U2299-2

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 25 l produkcji Kemwall Engineering (Anglia). Zbiornik ma wewnętrzną średnicę: 350 mm x głębokość 300 mm. Dolny otwór rozładunkowy wyposażony w ręcznie otwierany zawór spustowy. Dno i ściany boczne są obłożone płaszczem grzewczym i izolacją termiczną. Płaszcz grzewczy ma zainstalowaną grzałkę elektryczną i pracuje z pompką obiegową. Ręcznie sterowana moc pracy grzałki. Góra zbiornika jest zakryta w połowie pokrywą ze stali ko, z zamontowanym mieszadłem łopatowym. Mieszadło jest napędzane silnikiem el. 125 W, 1400 obr/min, 220/240V, 50 hz przez przekładnię. Robocze obroty mieszadła do 50 obr/min, regulowane przez falownik. Zbiornik jest zamontowany na podporze o regulowanej wysokości.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się