Go to Top

U2299-1 Używany pionowy zbiornik ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 1500 l

Numer urządzenia: U2299-1

Używany pionowy zbiornik ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 1500 l, produkcji Terlet (Holandia). Wewnętrzna średnica 1350 mm x długość prostej linii ściany 1100 mm. Góra spawana, wyposażona we właz inspekcyjny o średnicy 400 mm zamykany przykręcaną klapą. Ściany boczne i dennica są obłożone płaszczem grzewczym i izolacją termiczną. Płaszcz grzewczy ma pojemność 30 l i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie od -0.98 bar do 1.96 bar, przy temperaturze do 111C. Zbiornik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu atmosferycznym przy temperaturze do 111C. Dennica ma kształt stożkowy, z centralnym otworem spustowym, wyposażonym w otwierany ręcznie zawór. W dennicy jest też zamontowane mieszadło homogenizujące produkcji IKA model Ultra-Turrax T150-E, napędzane bezpośrednio silnikiem el. 5.5 kW, 2890 obr/min, 380V, 50 hz, w wykonaniu Ex. Zbiornik jest zamontowany na czterech nogach ze stali ko. W skład wyposażenia zbiornika wchodzi platforma robocza i schody ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się