Go to Top

U2297-9 Używany pionowy młynek koloidalny polskiej produkcji w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko

Numer urządzenia: U2297-9

Używany pionowy młynek koloidalny polskiej produkcji w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Rotor ma średnicę 115 mm. Młynek jest wyposażony w stożkowy lej do podawania produktu o średnicy 380 mm (część górna) i 60 mm (część dolna). Pojemność leja około 30 l. Młynek jest napędzany bezpośrednio silnikiem el. 7.5 kW, 2925 obr/min, 380 V, 50 hz. Wydajność do 400 kg/godz, w zależności od produktu. Wymiary transportowe: szerokość 450 mm x dl. 600 mm x wys. 1500 mm. Waga ok. 120 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się