Go to Top

U2297-6 Używany bęben drażetkarski polskiej produkcji FMS SPOMASZ PLESZEW typ CBA10A

Numer urządzenia: U2297-6

Używany bęben drażetkarski polskiej produkcji FMS SPOMASZ PLESZEW typ CBA10A. Bęben jest wykonany ze stali kwasoodpornej o średnice 950 mm, zasyp o średnicy 600 mm. Pojemność robocza 100 kg. Bęben obraca się w lewo i w prawo z prędkością obrotową od 15 do 40 obr/min. Napędzany jest przez przekładnie bezstopniową i silnik elektryczny o mocy 0,75 kW. Bęben jest przechylny w zakresie od 0 do 90 stopni. Przechył bębna jest elektryczny i jest napędzany silnikiem 0,37kW. W skład wyposażenia bębna wchodzi nadmuch ciepłego powietrza, zamontowane grzałki o mocy 4,2 kW. Wentylator jest napędzany silnikiem o mocy 0,37 kW. Wymiary transportowe: szerokość 1200 mm, długość 1300 mm, wysokość 1500 mm, waga około 374 kg. Wymiary transportowe nawiewnicy: szerokość 500 mm, długość 500 mm, wysokość 1500 mm, waga około 80 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się